Katalog

Elektrokola

Elektrokolo - nová dimenze dopravy a sportování! Elektrokola vám změní život! Díky elektrokolu využijete následující jednoduchý vzorec: Velký dojezd + vysoká rychlost = nové horizonty. V praxi to znamená: Pokud jste dosud při velkých vzdálenostech ani ve snu nepomysleli na to, že je urazíte na kole, u elektrokola nebudete dlouho váhat. Ať se jed...

Elektrokolo - nová dimenze dopravy a sportování! Elektrokola vám změní život! Díky elektrokolu využijete následující jednoduchý vzorec: Velký dojezd + vysoká rychlost = nové horizonty. V praxi to znamená: Pokud jste dosud při velkých vzdálenostech ani ve snu nepomysleli na to, že je urazíte na kole, u elektrokola nebudete dlouho váhat. Ať se jedná o vzdálenosti při pravidelných jízdách do práce nebo dlouhé cyklistické trasy: vzdálené cíle se na elektrokole přiblíží na dosah ruky.

Zobrazit

Elektrokola Počet produktů: 46

Podkategorie

 • Horská elektrokola

  Výlet do přírody a do terénu na elektrokole vám umožní zdolat dosud nedostažitelné cíle. Pokud vozíte děti na tažné tyči nebo v dětské sedačce, můžete si dopřát delší a zábavnější jízdu. Elektrokolo perfekně srovná výkonnost a proto i slabší člen vaší cyklovýpravy se bude cítit dobře a vyjížďku si skvěle užije.

  Prožijte akční jízdu i náročným a kopcovitým terénem. Sportovní horské elektrokolo Vám to umožní.

 • Městská a cestovní elektrokola

  Jde o Vaše pohodlí, snadné vystupování a nastupování, zachování čistoty oděvu a hlavně o to, dostat se rychle tam, kam potřebujete. Městská elektrokola v naší nabídce se vyznačují skvělou kvalitou zpracování, bezvadným vzhledem a především vysokým dojezdem na jedno nabití baterie.

 • Krosová elektrokola

  Krosová elektrokola jsou velkým trendem poslední doby. Hodí se na zpevněné cesty, ale dokážou zvládnout i lehčí terén. Zdvih vidlice je samozřejmě nišší než u horského elektrokola, ale plní svou funkci dostatečně.

  Výlet do přírody a do lehkého terénu na elektrokole vám umožní zdolat dosud nedostažitelné cíle. Pokud vozíte děti na tažné tyči nebo v dětské sedačce, můžete si dopřát delší a zábavnější jízdu. Elektrokolo perfekně srovná výkonnost a proto i slabší člen vaší cyklovýpravy se bude cítit dobře a vyjížďku si skvěle užije.

 • Skládací elektrokola

  Skládací elektrokola jsou ideální do města i na cesty - složit ho do auta, nebo zasunout do transportního vaku a naložit ho do autobusu, složené připnout k relingu jachty, nebo ho sbalit s sebou do karavanu, či ho rychle složit výtahu a schovat ho doma ve skříni? A pak zase za 10 sekund rozložit a už uhánět "jak s větrem o závod"?
  Elektrická skládačka - to je to pravé!

 • Trekingová elektrokola

  Trekingová elektrokola jsou uřčena hlavně pro běžné denní cestování, nebo dopravu do zaměstnání. Jsou kompletně vybavena blatníky, osvětlením, stojánkem, nosičem a upravena tak, aby posed na kole byl co nejpohodlnější.
  Užívejte si cestování na trekových elektrokolech i za nepříznivého počasí.

 • Elektrické tříkolky

  Elektrotříkolka - elektro tříkolky je moderní dopravní prostředek pro každého, kdo si nevěří ve stabilitě. Elektrické tříkolky které nabízíme mají možnost náklonu v zatáčkách, a tak projíždět jakoukoli rychlostí. Po odpojení fixace se chová jako běžné elektrokolo.

 • Elektrokoloběžky
 • Elektrosady

  Elektrosada dle Vašich požadavků

  Sada je modulární a tak je možné ji sestavit přesně na míru Vašim potřebám. Nabízíme výkonné středové motory nebo motory zapletené do ráfků různých typů a velikostí. Baterii můžete umístit do nosiče nebo rámu kola a na výběr máte hned ze 3 různých kapacit. Vaše nové elektrokolo pak můžete ovládat pomocí jednoduchého LED panelu nebo multifunkčního LCD displeje s funkcemi cyklopočítače. Sadu lze dovybavit doplňky jako jsou brzdy s bezpečnostním vypínačem, USB zásuvka na řídítkách nebo osvětlení napojené na baterii.

  Se sadou Apache Power uděláte ze svého oblíbeného jízdního kola elektrokolo jednoduše a velmi efektivně. Už žádný kopec Vás neodradí od pravidelného pohybu v přírodě společně s Vašimi přáteli. Vaše dojíždění do práce bude rychlejší a bez zapocení. A jízda na kole s elektrickým pohonem je také ideální pro spalování tuků a udržení zdravého životního stylu.

  STŘEDOVÉ MOTORY

  Středový pohon elektrokola nabízí vysoký výkon a výborné jízdní vlastnosti především pro sportovní elektro-cyklistiku. Motor se instaluje do rámu místo šlapacího středu a díky svému umístění je elektrokolo ideálně vyvážené a těžiště je posazené velmi nízko, což má pozitivní vliv na jízdní vlastnosti.

  CENA OD 24.990,-Kč.

  ZAPLETENÉ MOTORY

  Nejrozšířenějším typem elektrosady Apache Power je sada se zapleteným motorem do předního nebo zadního kola. Vybírat můžete ze dvou verzí. Základní sada Basic je nejlevnější variantou zatímco komfortní sada Silent se sinusovou technologií řízení systému se vyznačuje především velmi tichým chodem motoru a efektivnějším využitím energie a tím i vyššího dojezdu na jedno nabití.

  Cena od 15.990,- Kč

 • Elektrokola sleva - testovací a doprodej
 • Díly na elektrokola

 • ELEKTRO TUNING - SPEED BOX
  ELEKTRO CHIPTUNING - SPEED BOX
  PODPORA RYCHLOSTI ELEKTROKOLA AŽ DO 53 KM/H.
  Zrychlení elektrokola a odstranění omezovače rychlosti.
  ČESKÝ VÝROBCE
 • ELEKTROKOLA HAIBIKE

  Elektrokola Haibike - německá elektrokola značky HAIBIKE se řadí mezi to nejlepší co můžete na evropském trhu pořídit. Německá preciznost, nejkvalitnější komponenty a nádherný design se staly již charakteristickými rysy této renomované značky. Nečekejte elektrokolo čínské produkce, levných komponentů a problematických baterií. Design již jen dokresluje smysluplnost těchto elektrokol. Elektrokolo Haibike Vám bude dělat radost, nenechá Vás "na holičkách" a stane se bodem zájmu Vašeho okolí ...

 • ELEKTROKOLA KTM

  Vážení zákazníci, elektrokola KTM jsou vyjímečná a proto si zaslouží VLASTNÍ webovou stránku na které najdete vše co vás zajímá.

  Pro přesměrování KLIKNĚTE PROSÍM ZDE

  Elektrokola KTM

  Základní charakteristika elektrokol KTM

  • Elektrokola KTM pohání nejvyspělejší systém středového pohonu na současném trhu Bosch Performance CX.
  • Elektrokola KTM se geometrií a vzhledem neliší od klasických sportovních, horských a cestovních kol, což má příznivý dopad nejen na jejich vzhled, ale i na ovladatelnost a jízdní vlastnosti především v terénu.
  • Elektrokola KTM jsou vybavena velmi kvalitními komponenty (odpružené vidlice, řazení, kola, pláště) odpovídajícímí sportovním horským, krosovým a městským kolům střední a vyšší kategorie. Vybaveny jsou komponenty Shimano Deore, SLX, XT a SRAM. A odpruženými vidlicemi a tlumiči RockShox a FOX
  • Elektrokola KTM patří mezi nejlehčí na trhu, hmotnost se pohybuje u většiny modelů těsně pod 20 kg. Nejlehčí horské MTB elektrokolo váží pouhých 17,5kg.
  • Dojezd na jedno nabití u sportovních i městských elektrokol s pohony Bosch až 215 km.
  • Doba plného nabití baterií je 2 až 4 hodiny.
 • Díly a doplňky BOSCH

  Velmi žádané originální náhradní díly k elektrokolům s pohonem Bosch.

  ZDE NAJDETE VŠE CO POTŘEBUJETE

  Elektrokola KTM

 • Elektrokola použitá - bazar

  Netrváte na originálním obalu a pár škrábanečků na rámu Vám nevadí? Využijte nabídku výprodeje našich testovacích a použitých elektrokol! Všechna jsou pečlivě zkontrolována a servisována. Baterie jsou v naprostém pořádku. Elektrokola jsou prakticky zajetá a odzkoušená. Na všechna použitá elektrokola poskytujeme záruku min. 12 měsíců. U použitých věcí prodejce neodpovídá za vady odpovídající míře používání nebo opotřebení, které měla věc při převzetí spotřebitelem.

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 46 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 46 položek