Katalog

Kola AUTHOR

AUTHOR představuje již více než 20 let českou značku pro jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství a sportovní potřeby.

Kola AUTHOR Počet produktů: 320

Podkategorie

 • MTB - horská 26

  Nejrozšířenějších kategorie kol v ČR. Horská kola jsou určena pro náročnější a členité terény, jejich konstrukce je proto uzpůsobena pro snadnější ovladatelnost a především pevnost celé stavby. Dnes je již standardem přední odpružená vidlice, která Vám zabezpečí komfortní jízdu. Horské kolo má průměr kol 26“ (některé speciální modely 29“), pevnější ráfky a především hrubší pláště. Tato konstrukce zajišťuje stabilitu, jistotu a ovladatelnost v náročnějších terénech. Převodové ústrojí (řadící systém) umožňuje velké rozpětí pro rychlejší i pomalou jízdu a je orientováno spíše na střední a nižší rychlost, ideální počet rychlostí je od 24 převodů. U horských kol se nyní velice často používají kotoučové hydraulické brzdy, které jsou pro uživatele komfortnější a dokážou vyvinout vysokou brzdnou účinnost.

  Současným trendem jsou celoodpružená kola (Fullies, Full Suspension), která poskytují jezdci mnohem více pohodlí a především kontaktu s terénem. Tato kola se dále dělí na další kategorie dle charakteru užití a zdvihu přední vidlice a zadní stavby. Jelikož se jedná o konstrukčně velice náročná kola, je potřeba se zajímat o modely od cca 30.000 Kč. U levnějších modelů dochází vlivem použití levných komponentů k velkým ztrátám při šlapání a celková užitná hodnota je velice nízká

 • MTB - horská 27.5

  27,5 palcová kola jsou nejnovějším trendem a rozměrem v horských kolech. Pomalu nahrují šestadvacítky. Díky průměru, který je přesně v půlce mezi tradičními 26" koly a velkými 29" koly, v sobě snoubí to nejlepší z obou světů.

  Z "šestadvacítek" si berou mrštnost a obratnost, kolo je výborně ovladatelné a vhodné i do těžkého terénu. Z "devětadvacítek" se berou výbornou trakci za všech podmínek a skvělé odvalování na nerovném povrchu, díky tomu jsou tato kola pohodlná a snadno ovladatelná.
  Zvláště je můžeme doporučit cyklistům menšího vzrůstu a cyklistkám, pro které by 29" kolo mohlo být až příliš velké a necítili by se při vysokém posedu bezpečně.
  Prvotním šokem v sedle horského kola 27,5 je skutečnost, že nepozorujete skoro žádný rozdíl oproti klasice v podobě 26“. Není třeba si zvykat na nějaký extra posed nebo hledat, zkoumat a osvojovat si specifika ovládání nového průměru kol. Rovněž celkový projev kola je krásně vyvážený – rozjezdy svižné a bezprostřední, ovládání jisté a pohotové.

 • MTB - horská 29

  Horská kola 29" je nová kategorie této nejprodávanější skupiny jízdních kol. Vychází se z původní konstrukce kol s 26 palcovými koly, ale používají se kola o velikosti 29 palců a upravená geometrie rámu. Tato kategorie je v poslední době fenoménem mezi horskými koly. Jejich přínos je především v lepší prostupnosti méně technickým terénem, stejně jako u přímějších sjezdech a výjezdech terénem, kdy trať není obtížně klikatá na malém prostoru. Lepší sjízdnost horským kolům 29" dodávají kola o větším průměru s větší setrvačností. Zároveň větší průměr kol zabezpečí větší stabilitu v terénu, kdy větší styčná plocha s terénem zamezí zapadnutí kola mezi nerovnostmi.

  Standardem je odpružená vidlice a v této kategorii téměř nutnost použití hydraulických kotoučových brzd. Tato kategorie horských kol je vhodná pro všechny jezdce, kteří vyznávají rychlejší jízdu, zdolávání přímějších sjezdů a výjezdů. Horské kolo 29" je rovněž ideální volbou pro jezdce, kteří se rozhodují mezi horským a krosovým kolem, kdy zabezpečí dostatečnou rychlost na cyklostezkách a zároveň stabilitu v terénu. Ideální volbou je také pro jezdce s výškou nad 190 cm, kdy je horské kolo s 26 palcovými koly svou menší geometrií již méně vhodné.

 • MTB - dámská sportovní horská 27.5

  Horská kola se speciálně upravenou geometrií pro ženy na 27,5 palcových kolech! Nový trend. Kratší geometrie rámů, kratší představce, pohodlná dámská sedla a samozřejmě také líbivé designy.

 • MTB - dámská sportovní horská 26

  Horské kolo z kategorie ASL respektuje specifické ženské anatomické parametry a zároveň uspokojuje požadavky na desingové ztvárnění, reflektující na aktuální modní trendy.
  Společnými a určujícími rysy horského kola z kategorie ASL v oblasti konstrukce jsou:
  - zkrácená stavba rámu, snížené uložení středového složení, odpružená vidlice vybavená měkčími elastomery a pružinami, sportovní dámské sedlo, kratší představec s vyšším úhlem stoupání, pohodlná držátka, kratší řidítka pro uzší ženská ramena.
  Rám horských kol Author používá speciální tvar dolní rámové trubky BTP, která umožńuje navýšení boční tuhosti v oblasti spoje u středové spojky a eliminuje namáhání ve spoji s trubkou hlavovou.
  Řetězová vzpěra je vyrobena tuhá, přímá a krátká pro ještě lepší akcelaraci kola a nově esovitě tvarovaná zadní sedlová vzpěra přispívá ke schopnosti absorbovat drobné nerovnosti terénu.

 • Dětská kola junior

  Pro většinu dospělých patří vzpomínka na jejich první dětské kolo mezi jedny z nesmazatelných momentů identifikující jejich dětství. Je na rodičích samotných jaký zážitek si jejich dítě odnese. Výběr dětského kola není rozhodně věc která by šla uspěchat. V současné době je na trhu celá řada modelů pro různé věkové kategorie. Řada spotřebitelských testů dokazuje, že velké množství dětských kol nespňuje ani základní bezpečnostní požadavky! Výběr prvního kola tak není radno podcenit. Pečlivou volbou totiž může rodič ovlivnit zda se první kolo vryje do dětské paměti díky úžasu z poznání nového nebo naopak kvůli úrazu.

 • FSX Full Suspension 27.5

  Horská jízdní kola s rozměrem kol 27.5" kombinují výhody jízdních kol s koly 26 a 29 palců. 27.5" kola oproti 26" nabízejí lepší průchodnost horským terénem, jízdní kolo má v nerovném terénu při vyšší rychlosti větší stabilitu, jízda je pohodlnější, kola mají větší setrvačnost a zachovávají si svou rychlost.

  Současným trendem jsou celoodpružená horská kola (Fullies, Full Suspension mountain bike), která vznikla jako podkategorie horských kol (MTB). Jejich zaměření je stejné jako u horských kol, avšak uživateli nabízejí mnohem více pohodlí v podobě lepšího tlumení nerovností terénu. Celoodpružená horská kola mají rozličnou výšku zdvihu, což rozhoduje o jejich konkrétním využití na cross country (XC), sjezd, trail, enduro nebo free ride. Jelikož se jedná o konstrukčně velice náročná kola, jejich cena je vyšší oproti porovnatelným modelům v kategorii horská kola. Aby u celoodpružených kol nedocházelo k velkým ztrátám především při šlapání do kopce, jsou použity ty nejlepší materiály a komponenty. Vyšší modely mají rám vyroben z karbonu pro zajištění nízké váhy kola. Celoodpružené horské kolo je ideální pro delší vyjížďky v přírodě a zdolávání náročnějších sjezdů. Při zamknutí přední vidlice a zadního tlumiče vás překvapí i při jízdě na asfaltové cyklostezce, kdy se chová jako horské kolo s pevnou vidlicí. Jeho výhody naleznete především při dlouhých celodenních výletech v podobě komfortní jízdy s dostatečnou dynamikou, možností sjíždět i náročnější terény a zároveň rychle uhánět po zpevněných cyklostezkách.

 • FSX Full Suspension 26
  Současným trendem jsou celoodpružená kola (Fullies, Full Suspension), které jsou podkategorií horských kol. Jejich zaměření je stejné jako u MTB, nabízejí však jezdci mnohem více pohodlí a především kontaktu s terénem. Tato kola se dále dělí na další kategorie dle charakteru užití a zdvihu přední vidlice a zadní stavby (XC, Enduro, Trail, Freeride, atd…). Jelikož se jedná o konstrukčně velice náročná kola, je potřeba se zajímat o modely od cca 30.000 Kč. U levnějších modelů dochází vlivem použití levných komponentů k velkým ztrátám při šlapání a celková užitná hodnota je velice nízká.
  Tento typ kol je na první pohled zaměnitelný s horským kolem s odpruženou přední vidlicí a odpruženou zadní stavbou. Avšak svou konstrukcí dosahují vidlice sjezdového kola daleko vyšších zdvihů a tudíž je toto kolo určeno převážně pro jízdu z kopce dolů ve velmi náročném terénu.
 • FSX Full Suspension 29
  FSX Full Suspension 29
 • Adventure

  Speciální kola - sněhová, silniční cross

 • CROSS - pánská krosová, trekingová

  V dnešní době nejprodávanější typ kola z důvodu svého univerzálního použití. Kolo je „kompromisem“ mezi silničním a horským kolem. Oproti horskému kolu má jezdec vzpřímenější (turistický) posed, kolo je vybaveno většími 28“ koly a užšími plášti, které dovolují rychlejší jízdu na asfaltové silnici, zároveň svým dezénem zajišťují slušnou přilnavost v nenáročném terénu. I u krosových kol je dnes již téměř standardem přední odpružená vidlice s nižším zdvihem, která zabezpečuje uživateli dostatečný komfort v lehkém terénu. Ideální komunikací pro krosové kolo jsou asfaltové cesty, cyklostezky, zpevněné lesní a polní cesty. V náročnějším terénu už krosová kola ztrácí dobrou ovladatelnost a stabilitu vlivem větších kol a užších plášťů. Krosová kola tedy doporučujeme všem nadšencům cyklistiky, kteří rádi podnikají výlety především po cyklostezkách.

 • CROSS - dámská krosová, trekingová

  Speciální kategorie krosových kol určených především pro ženy. Přispůsobení geometrie rámu pro ženské tělo.
  Kolo je „kompromisem“ mezi silničním a horským kolem.
  Model vytvořený pro sportovně orientované dívky a ženy, které nechtějí pánský krosový model, ale nespokojí se s dámským krosovým rámem se sníženou horní rámovou trubkou. Geometrie vycházející z krosových modelů Corsa a Vista, ale mají lehce poupravenou - delší horní rámovou trubku. Profilačně i designově budou rámy totožné s MTB Author Sport Lady modely. Rámy mají větší sloping v porovnání s klasickými krosovými pánskými rámy pro snadnější nástup a ovládání kola.

  Oproti horskému kolu má jezdec vzpřímenější (turistický) posed, kolo je vybaveno většími 28“ koly a užšími plášti, které dovolují rychlejší jízdu na asfaltové silnici, zároveň svým dezénem zajišťují slušnou přilnavost v nenáročném terénu. I u krosových kol je dnes již téměř standardem přední odpružená vidlice s nižším zdvihem, která zabezpečuje uživateli dostatečný komfort v lehkém terénu. Ideální komunikací pro krosové kolo jsou asfaltové cesty, cyklostezky, zpevněné lesní a polní cesty. V náročnějším terénu už krosová kola ztrácí dobrou ovladatelnost a stabilitu vlivem větších kol a užších plášťů. Krosová kola tedy doporučujeme všem nadšencům cyklistiky, kteří rádi podnikají výlety především po cyklostezkách

 • ROAD - silniční

  Jízdní kola Road jsou speciální stroje pro speciální účel, lehké, štíhlé, zrozené pro rychlost. Tyto silniční kola jsou určena pro extrémní výkony, proto jsme vyvinuli rámy z černých vláken karbonového kompozitu. Zdokonalili jsme aerodynamiku a zvýšili pevnost rámů, která je potřebná jak při sprintech i při šlapání do kopce. Modely z karbonu i z lehkých hliníkových slitin jsme vybavili těmi nejlepšími komponenty, což výrobní odvětví jízdních kol nabízí.

  Silniční kola jsou určena výhradně pro kvalitní silnice, výkonnostní cyklistiku a sport. Konstrukce kol je zaměřena hlavně na aerodynamický posed, minimální valivý odpor tenkých plášťů a dokonalý přenos fyzických sil cyklisty. Silniční kolo je vybaveno pouze nejnutnějšími komponenty a jeho řadící a převodový systém je zaměřen na rychlost jízdy. Jeho hmotnost je nejnižší ze všech typů kol a pohybuje se v rozmezí 7 - 10 kg. Nízká hmotnost u dražších modelů je dosažena použitím lehkých a pevných rámů z karbonového kompozitu, u dalších modelů jsou rámy ze speciálních velmi lehkých hliníkových slitin. Rámy jsou konstruovány nejmodernější Monocoque a Tube to Tube technologií zpracování karbonu. Rámy z karbonového kompozitu byly navrženy v konstrukční dílně a při designování rámů jsme dbali na maximální tuhost a stabilitu při extrémní zátěži, dále dokonalý aerodynamický tvar, a proto jsou brzdové a řadící bowdeny vedené vnitřkem rámu. Letošní novinkou jsou silniční modely postavené na nových profilovaných rámech z třikrát ztenčovaných trubek hliníkové slitiny 6061.

 • TOURING - cestovní

  Kola kategorie Trekking jsou solidní dopravní prostředky pro každou příležitost, bez ohledu na počasí nebo světelné podmínky. Spolehlivě a pohodlně vás převezou nejen městskou džunglí, ale i venkovskými cestami. Při jejich navrhování jsme kladli důraz na vysoký komfort jízdy, jednoduché ovládání, bezpečnost a minimální údržbu. Trekkingová kola spolehlivě pracují pro vás.

  Tato kola jsou určena hlavně pro silnice a zpevněné cesty. Je vyloženě nevhodné tento typ kola využívat v jakémkoliv terénu. Touringové kolo je vhodné díky svému vybavení (blatníky, svítilny, nosič, atd.) jako dopravní prostředek.
  Jedná se o upravená krosová kola, která mají konstrukci rámu více zaměřenou na pohodlný vzpřímený posed a vysoký komfort. Kolo je vhodné pro asfaltové cesty a cyklostezky, naopak nevhodné i pro lehký terén. Trekingová kola jsou standardně vybavena osvětlením, blatníky, zvonkem i nosičem, a proto mnohé splňují vyhlášku o pravidlech na pozemních komunikacích. Mnohdy je tento typ kola, spolu s městskými, užíván jako městský dopravní prostředek.

 • Elektrokola Tour

  Základem pro naše elektrokola je stejně jako u ostatních kategorií kol rám. V případě elektrokol by měl být pevný a tuhý, protože musí zvládnout nejen zátěž danou hmotností jezdce, ale navíc také odolávat zátěži motoru a baterie a dalších prvků elektrického systému. I to byl jeden z důvodů, proč jsme použili rám z našich touringových kol. Vytvořili jsme vlastní design a koncepci rámů, které jsou profilačně zajímavé, přitom ale plně funkční a pevné. Návrh vyžadoval výrobu forem pro hydroformní tvarování duralových trubek pod naším označením ALLOY 6061 HYDROFORM DESIGN.

  Rámy jsou samozřejmě vybaveny všemi konstrukčními prvky potřebnými pro touringová kola – závitovými očky pro vzpěry nosiče a integrovaného zámku v sedlových, resp. řetězových vzpěrách, jakož i závity v patkách rámu pro vzpěry blatníků. Nechybí ani platforma pro připevnění stojánku za středovým pouzdrem.

  Řetězová vzpěra je navíc vybavena navářkou pro zajištění celokrytu převodníků a řetězu. Ke všem těmto nezbytnostem pro touringová kola jsme samozřejmě doplnili všechny záležitosti potřebné pro elektrokolo. Tedy především pro vedení elektrické kabeláže, uložení baterie atd. Jedná se hlavně o vstupy a výstupyz/do rámu a také o skrytí kabelů za sedlovou trubkou v její speciální nástavbě.

  Jako ponoh jsme zvolili systém japonské značky SR Suntour. Tento systém dočkal vylepšení ve smyslu vyšší citlivosti senzorukroutícího momentu pod označením ATS = Active Torque Sensor. Novinkou je i rychlejší infračervený přenos dat do řídící jednotky a v neposlední řadě také nový displej s dálkovým ovládáním a podporou při chůzi s kolem - Walk assist.

 • Elektrokola MTB

  Pro rok 201 nabízíme novinku na poli horských 27,5" elektrokol v podobě modelu ELEVATION, jenž je postaven na našem novém originálním rámu s komfortní geometrií a symbiózně zabudovaným systémem Shimano STEPS. Náš vlastní design a koncepce rámu představuje profilačně zajímavý, přitom ale funkčně a pevně řešený rám s centrálním uchycením motoru uloženým pod úhlem 45° z důvodu větší prostupnosti terénem a lepšího rozložení celkové hmotnosti kola.

  Rám je samozřejmě vybaven všemi konstrukčními prvky potřebnými pro horské e-kolo. Především je to pevná osa zadního kola se standardem 12x142, kónická hlavová trubka kompatibilní s kuželovým sloupkem vidlice 1,5" tapered, držák košíku na láhev na dolní rámové trubce, závitová očka pro vzpěry nosiče a závity v patkách rámu pro vzpěry blatníků. Nechybí ani integrovaná platforma pro připevnění stojánku v levé patce rámu.

  Vedení elektrické kabeláže je integrováno uvnitř předního trojúhelníku a baterie je uchycena pomocí speciálního adaptéru k dolní rámové trubce. Pohon má na starosti nejnovější generace Shimano STEPS s LCD displejem, dálkovým ovládáním čtyř módů a podporou při chůzi s kolem – walk assist.

  Systém je vybaven motorem s výkonem 250W o hmotnosti 3,7 kg a Li-Ion baterií vážící 2,6 kg s parametry 36V, 11,6 Ah, 418Wh.

 • Elektrokola Cross

  Elektrokola Cross jsou novinkou značky AUTHOR pro rok 2017. Jsou postaveny na novém pohonu Shimno StePs E6000 s dojezdem až 170km.

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 320 položek
 • 13 990 Kč 12 990 Kč
  (10 736 Kč bez DPH)

  Skládací kolo neboli skládačka Author DUPLEX je s originálním skládacím systémem 7005 folding, pneumatikami SCHWALBE ideálním společníkem do města. Moderní skládací kolo připomíná legendární „předlistopadové skládačky“ jen svým názvem, protože je to ve všech detailech promyšlený a maximálně efektivní společník. Jezdíte do zaměstnání vlakem a potřebujete... Skládací kolo neboli skládačka Author DUPLEX je s originálním...

  Není skladem

  Produkt s variantami

  SLEVA
 • 5 390 Kč 4 290 Kč
  (3 545 Kč bez DPH)

  Dětské kolo Author Orbit s pevným hi-ten rámem a hi-ten vidlicí. Úvodní 16" palcový model 1 rychlost Černé ráfky Dětské kolo Author Orbit s pevným hi-ten rámem a hi-ten vidlicí....

  Skladem

  Produkt s variantami

  SLEVA
 • 7 590 Kč 6 590 Kč
  (5 446 Kč bez DPH)

  Dětské kolo Author Smart s odolným a pevným duralovým rámem a odpruženou vidlicí RST. 20" palcový model Duralový rám Vidlice RST CAPA 20T Měnič SHIMANO TY21 6 rychlostí Dětské kolo Author Smart s odolným a pevným duralovým rámem a...

  Není skladem

  Produkt s variantami

  SLEVA
 • 7 990 Kč 6 990 Kč
  (5 777 Kč bez DPH)

  Horské kolo Author Outset s duralovým rámem a odpruženou vidlicí ZOOM. Nový duralový rám Komponenty SHIMANO TX55/ REVOSHIFT 21 rychlostí Vidlice ZOOM, 60mm zdvih Měnič SHIMANO TX55 Pláště AUTHOR ROCKET 26" x 2.10" Kratší představec ZOOM Delší řídítka ZOOM Plastové pedály Nový design samolepek Horské kolo Author Outset s duralovým rámem a odpruženou vidlicí...

  Skladem

  Produkt s variantami

  SLEVA
 • 10 990 Kč 8 590 Kč
  (7 099 Kč bez DPH)

  Horské kolo Author Rival s duralovým rámem a odpruženou vidlicí RST. Úvodní MTB 27.5" model Vidlice RST GILA 27.5T Komponenty SHIMANO ALTUS 21 rychlostí Horské kolo Author Rival s duralovým rámem a odpruženou vidlicí...

  Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Produkt s variantami

  SLEVA
 • 13 990 Kč 11 990 Kč
  (9 909 Kč bez DPH)

  Horské kolo Author Impulse 29 s duralovým rámem a odpruženou vidlicí RST. Úvodní MTB 29" model Vidlice RST BLAZE 29ML Hydraulické kotoučové brzdy TEKTRO AURIGA Komponenty SHIMANO ALTUS, 21 rychlostí Horské kolo Author Impulse 29 s duralovým rámem a odpruženou...

  Není skladem

  Produkt s variantami

  SLEVA
 • 8 590 Kč 7 990 Kč
  (6 603 Kč bez DPH)

  Dětské kolo Author A-Matrix 26 se řadí mezi poslední dětské, nebo spíše juniorské velikosti. Tvoří ideální přechod k dospělému kolu, na kterém by se ještě necítilo bezpečně a stabilně. Nevhodná velikost kola může velmi negativně ovlivnit vztah k cyklistice obecně, přitom existuje celá řada variant, které budou většímu dítěti sedět lépe, než např.kolo po... Dětské kolo Author A-Matrix 26 se řadí mezi poslední dětské, nebo...

  Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Produkt s variantami

  SLEVA
 • 8 290 Kč 6 990 Kč
  (5 777 Kč bez DPH)

  Dívčí dětské kolo Author A-Matrix ASL ukazuje, že na slečny a dámy myslíme již od velmi útlého věku. Koncept Author Sport Lady se vyznačuje geometrií a detaily, které myslí na specifika ženské stavby těla. Žádné bolavé trapézy, krk, zapěstí či špatný posed. Snížená horní rámová trubka pro snadné nasedání a sesedání, vyladěné komponenty a výběr ze dvou... Dívčí dětské kolo Author A-Matrix ASL ukazuje, že na slečny a dámy...

  Skladem

  Produkt s variantami

  SLEVA
 • 13 990 Kč 10 990 Kč
  (9 083 Kč bez DPH)

  Horské kolo Author Impulse ASL je úvodní model kategorie MTB 27.5“ ASL (Author Sport Lady). Tento koncept je o spojení sportovního naladění, jízdního komfortu a v neposlední řadě rovněž elegantního designu. Impulse má střední průměr kol, díky kterým zvládne příjemně vyhladit terén, hydraulické kotoučové brzdy Tektro s výborným brzdným účinkem,... Horské kolo Author Impulse ASL je úvodní model kategorie MTB 27.5“...

  Skladem

  Produkt s variantami

  SLEVA
 • 67 990 Kč 48 990 Kč
  (40 488 Kč bez DPH)

  Horské kolo Author Elevation to je zcela nová dimenze horské cyklistiky – přesně tak lze bez jakéhokoli přehánění označit novou řadu e-biků Author Elevation! Tento horský elektro-model vám umožní zdolat náročné výjezdy stejnou rychlostí, jakou jste zvyklí jezdit po rovině či dokonce z kopce. A s jen minimální námahou objet mnoho desítek kilometrů dlouhý... Horské kolo Author Elevation to je zcela nová dimenze horské...

  Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

  Produkt s variantami

  SLEVA
 • 35 990 Kč 29 990 Kč
  (24 785 Kč bez DPH)

  Elektrokolo Author Element je pánskou variantou kategorie E-Tour. Elektrokolo dnes není pouze kolo s pomocným elektrickým pohonem, ale je to společník pro každodenní cesty, zábavu a pro někoho i jediná možnost, jak aktivně trávit volný čas pohybem.  Kromě zjevné výhody v podobě elektromotoru má Element celou řadu zajímavých konstrukčních prvků a... Elektrokolo Author Element je pánskou variantou kategorie E-Tour....

  Skladem

  Produkt s variantami

  SLEVA
 • 30 990 Kč 19 990 Kč
  (16 521 Kč bez DPH)

  FAT BIKE Author SU-MO s dvakrát zeslabovanými trubkami a ocelovou vidlicí. Málokteré kolo si získá tolik pozornosti, ale také málokteré kolo nabízí tak nečekané možnosti a zábavu jako Author SU-MO. Užijete si ji doslova v každém ročním období. Nejlépe ze všech kol se cítí na sněhu, ale o zážitky nebo sportovní výkon nepřijdete ani po tom, co roztaje.... FAT BIKE Author SU-MO s dvakrát zeslabovanými trubkami a ocelovou...

  Skladem

  Produkt s variantami

  SLEVA
 • 59 990 Kč 46 990 Kč
  (38 835 Kč bez DPH)

  Dokonale univerzální terénní e-bike, jenž se skvěle hodí k náročnému prázdninovému putování, stejně jako ke každodennímu dojíždění do zaměstnání. Špičkový středový motor Shimano Steps E6000 zajistí dlouhý dojezd a nepostradatelnou stabilitu. Příjemné dávkování výkonu, propracovaná ergonomie ovládacích prvků a preference maximálního pohodlí uživatele –... Dokonale univerzální terénní e-bike, jenž se skvěle hodí k...

  Skladem

  Produkt s variantami

  SLEVA
 • 6 590 Kč 5 990 Kč
  (4 950 Kč bez DPH)

  Dětské kolo Author Stylo 16 na duralovém rámu, s brzdami TEKTRO  a sedlem Author Stylo. Dětské kolo Author Stylo 16 na duralovém rámu, s brzdami TEKTRO  a...

  Skladem na prodejně
 • 59 990 Kč
  (49 579 Kč bez DPH)

  Celoodpružený speciál Author A-RAY 29 je novinkou z rukou švýcarských konstruktérů kanceláře ICTM AG. Podmínky alpských trailů jsou tím nejlepším místem, kde vyvíjet a testovat celoodpružená kola. Systém odpružení Horst Link má hlavním čepem připevněný k sedlové trubce a čep zadní stavby umístěný před a pod zadní osou kola. Způsob přepákování je nejlepší... Celoodpružený speciál Author A-RAY 29 je novinkou z rukou...

  Není skladem

  Produkt s variantami

Zobrazeno 1 – 15 z 320 položek