Katalog

Jízdní kola Počet produktů: 872

Podkategorie

 • Kola AUTHOR

  AUTHOR představuje již více než 20 let českou značku pro jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství a sportovní potřeby.

 • Kola KELLYS
  aniversary
  Kola Kellys = kvalita a preciznost to jsou charakteristické prvky našich kol.
  Potvrdí ti to více jako 2 miliony lidí, kteří jezdí na kolech Kellys po světě
  už čtvrtstoletí. A naše jízda stále pokračuje…

  O nás

 • Kola APACHE

  Značka Apache Bicycles byla založena čtyřmi někdejšími cyklistickými a triatlonovými závodníky, kteří se výrobě a prodeji jízdních kol, cyklistických komponentů a doplňku věnují již od samých počátků svobodného podnikání v Čechách. Založení vlastní značky bylo významným milníkem jejich podnikatelské dráhy, který odstartovala začátkem devadesátých let bez jakýchkoliv zkušeností, natožpak kapitálu.

 • Kola na prodejně

  Nabídka jízdních kol, které máme přímo na prodejně. Prodáváme kola Kellys, Author, CTM, LeaderFox, aj. Všechna jízdní kola zasíláme kompletně seřízená. Stačí jen namontovat pedály, řidítka, přední kolo a sedlo.

  Doprava je samozřejmě zdarma!

  Přijďte si kolo vybrat k nám do prodejny - záruka kvality, odborného servisu a poradenství.

 • Kola BMX

  Freestyle BMX kola pro Street, Dirt a Flatland

 • Bazarová - použitá kola

  Jízdní kola použitá - bazar. Netrváte na originálním obalu a pár škrábanečků na rámu Vám nevadí? Využijte nabídku použitých kol! Všechna jsou pečlivě zkontrolována a servisována. Kola jsou prakticky zajetá a odzkoušená. Na všechna použitá kola poskytujeme záruku min. 12 měsíců. U použitých věcí prodejce neodpovídá za vady odpovídající míře používání nebo opotřebení, které měla věc při převzetí spotřebitelem.

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 872 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 872 položek