Jak zaplatit za zboží?

U nás evidujeme tržby v režimu EET - BĚŽNÝ „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Způsoby platby

Platba kartou on-line (od 1.3.2018)

Platební brána GP webpay umožňuje platby tuzemskými i zahraničními kartami asociací MasterCard, VISA, Diners Club a American Express. Podporuje také platby digitální peněženkou MasterPass a MasterCard Mobile.Hotově Zboží hradíte při jeho osobním převzetí na místě osobního odběru. Vždy prosím vyčkejte na potvrzení o rezervaci zboží na Vaši osobu dle přijaté objednávky. Následně může být zboží vyzvednuto v místě osobního odběru v otevírací době.

 
Dobírka


Platba dobírkou je zatím nejpoužívanější způsob platby v českých internetových obchodech. Zákazník platí při předání zboží fakturovanou cenu + balné a přepravné. Cena dobírky činí: 20,- Kč.
Objednávka nad 3000,- Kč s DPH, je ZDARMA BEZ poštovních poplatků a balného. Doručení druhý den od expedice. Zboží zasíláme přepravní službou  GEIS
Platební hotově, nebo kartou v místě osobního odběru (na prodejně)Zboží hradíte při jeho osobním převzetí v místě osobního odběru, tedy u nás na prodejně. Vždy prosím vyčkejte na potvrzení o rezervaci zboží na Vaši osobu dle přijaté objednávky. Následně může být zboží vyzvednuto přímo na prodejně.
Pokud je jízdní kolo zakoupeno v sekci "Jízdní kola - výprodej" s osobním vyzvednutím, pak si zákazník musí garanční prohlídku uhradit (cca 400,-Kč.). VIP zákaznické slevy a slevy registrační NELZE sčítat!

 
Bankovní převod - standartní


Po Vašem potvrzení objednávky Vám obratem zašleme kompletní rekapitulaci na uvedený e-mail z objednávky. Zboží zaplatíte převodem na účet uvedený v rekapitulaci. Je nutné správně uvést variabilní symbol, který je shodný s číslem objednávky, abychom došlou platbu přiřadili k Vaší objednávce. Následně Vám odesíláme zboží, což můžete přímo vidět ve stavu objednávky na e-shopu a zároveň Vám zasíláme informační e-mail. 


Chcete se na něco zeptat? Kontaktujte zákaznický servis


Splátkový prodej. Úvěrová smlouva.

Platba akontace dobírkou, nebo převodem.
Zboží (pokud je skladem na prodejně) bude expedováno do 3 dnů. Pokud zboží přímo na prodejně nemáme, expediční lhůta se může prodloužit až na 7 pracovních dní. Při nákupu zboží na splátky si vyhrazujeme lhůtu pro dodání zboží až 10 pracovních dnů.
Při jakékoli změně budeme neprodleně zákazníky kontaktovat, a to telefonicky nebo e-mailem. Všechny ceny jsou koncové a uvedené včetně DPH

Pozor! Vzhledem k aktualizaci zásob, které je prováděno jednou za 24 hod., by bylo vhodné si ověřit telefonicky nebo emailem dostupnost zboží o které máte zájem. Předejdete tak zbytečným problémům se stornem již uzavřené smlouvy!