Kamenný obchod - jízdní kola - elektrokola - servis - sport

Prodejna - kamenný obchod KOla-Cirkl.cz

Provozní doba:
Po - pá:   8:30 - 12:00 / 13:00 - 17:00
So:           8:30 - 11:00


Kola-Cirkl.cz - ul. ČSA 406, 464 01 Frýdlant v Č.

tel. (+420) 482 312 850 mobil: 608924517

email: eshop@kola-cirkl.cz

Facebook: https://www.facebook.com/KolaCirkl/

Skype: Alfinek1

Mapa: odkaz na mapy.czProdej kol značek:

AUTHOR, KELLYS, CTM, Winora, Haibike, E-bike, Leader FOX, SUPERIOR, APACHE, KTM aj.


Prodej elektrokol:

KTM, Apache, Haibike, Spirit, Agogs, Crussis,..

Zastoupení značek:

KTM, SHIMANO, AZUB,  SUNTOUR, RockShox, MAVIC, RST, Ritchey, Schwalbe, GEAX, Maxxis, Vittoria, ZÉFAL, Rogelli, Progress, Moira, Senzor, AXON, Remerx, Relax, ETTO, MANGO, CASCO, NUTREND, Penco, Etapee, KED, AMINOSTAR, Cateye, SIGMA, Union, BBB, Truvative, Sunrace, HAMAX, Kettler, Kelme, Diadora, Sells, Campingaz, Coleman, Cate …aj.

Odborný servis, zkušební jízdy, prodej na splátky i bez navýšení!

SPORTOVNÍ POTŘEBY:

Cyklistická obuv, spodní prádlo, kopačky, energetické nápoje, sportovní výživa, florbal, kol. brusle, skateboardy, camping, hokej, fotbal, textil aj. 

Velký výběr dětských kol !!!

Leader FOX, Author, Kellys, Condor, Sundance, BIKE TRACK, aj.

Možnosti nákupu:

 • hotově

  převodem

 • na kreditní karty: Visa, MasterCard,.....

  na splátky - Cofidis

  • ZÁKAZNICKÉ SLEVY - až 20%   

 

ODBORNĚ A OCHOTNĚ VÁM PORADÍME

Veškerý personál prodejny i servisu je pravidelně odborně proškolován aby Vám fundovaně pomohl s výběrem vhodného zboží, ... kola, náhradních dílů, oblečení, přileb, treter, ... 

 

KVALITA A SORTIMENT 
Na skladě máme širokou nabídku zboží. Vždy však jen to, o čem jsme 100% přesvědčeni, že patří k tomu nejlepšímu v dané kategorii, že má výborný poměr: cena - kvalita - vlastnosti.

 

CENA A ZÁRUKA 
Veškeré zboží zásadně nakupujeme přímo u výrobců, případně jejich autorizovaných obchodních zastoupení. Tento přímý kontakt umožňuje rychlé vyřizování případných reklamací (většinu reklamací jsme schopni vyřídit do tří pracovních dnů – viz OBCHODNÍ PODMÍNKY- Reklamační řád) a dobré maloobchodní ceny.

 


TRADICE A VSTŘÍCNOST

  

 • Naše firma byla založena již v roce 1997, po předešlých 5ti letech praxe v oboru.
 • Od samého začátku chceme být Vašimi dobrými a spolehlivými partnery a to vždy a za všech okolností. Ať Vám zboží zakoupené u nás slouží dobře, ale také i tehdy, když Vás třeba zrovna trápí, nebo nepřináší tu pravou radost.
 • Pokaždé se snažíme Vám pomoci a najít společně takové řešení, které je férové a dobré především pro Vás. Chceme neustále zlepšovat naše služby a k tomu nám pomáhají i Vaše podněty a připomínky. Děkujeme Vám za ně.

 

PŘI NÁKUPU JÍZDNÍHO KOLA ZÍSKÁTE

 • Nabízíme více než 100 modelů jízdních kol: dětská, krosová, horská silniční, ...pro ženy i pro muže. Vše v prověřené kvalitě, za dobré ceny a v plné sezóně i v širokém sortimentu velikostí (s výjimkou doprodejů).
 • Každé jízdní kolo, které si u nás koupíte, má proveden předprodejní servis a je připraveno k jízdě.
 • Bezplatnou garanční prohlídku, kvalitní přednostní záruční i pozáruční servis. To i v plné sezóně, kdy je náš servis plně vytížen a kola zakoupená u jiných prodejců opravujeme v delších dodacích lhůtách.
 • Na kola zakoupená u nás máte při následném servisu vždy slevu ve výši 20%!!
 • Chcete-li provést na jízdním kole, které si hodláte koupit, nějaké úpravy, rádi Vám vyhovíme a přizpůsobíme kolo Vašim požadavkům. Při výměně dílů, dle Vašeho přání, ty původní od Vás odkoupíme za naše maloobchodní ceny. Vyhrazujeme si právo neprovést zpětný odkup původních dílů.
 • Můžete vybavit sebe i své kolo přímo u nás. K tomu Vám pomůže rozsáhlý sortiment oblečení a obuvi na kolo, přileb, doplňků a náhradních dílů. Vše od renomovaných výrobců a vždy v osvědčené kvalitě.

 

PRO KAŽDÉHO NĚCO

 • Snažíme se, aby si z našeho sortimentu vybral každý cyklista i sportovec. V každé kategorii výrobků nabízíme zboží od několika kvalitních, a vždy také cenově přijatelných, značek.
 • Skladem máme nejpoužívanější náhradní díly na námi prodávaná jízdní kola a také na mnoho dalších, běžně dostupných, značkových kol.
 • Prodáváme také sportovní potřeby téměř pro všechny druhy sportu (fitness, fotbal, hokej, plavání, florbal, camping, in-line,zimní sporty-běžky, boty, vosky, aj.)
 • Oblečení, tretry i přilby nabízíme v širokém sortimentu typů, modelů a velikostí, v pánském i dámském provedení.

 

Přímo u prodejny máme dostatek místa pro parkování.