Výsledek obrázku pro smajlík

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ JSME NUCENI OMEZIT PŘÍJEM JÍZDNÍCH KOL DO SERVISU.

BUDEME PROVÁDĚT OPRAVY KOL ZAKOUPENÝCH U NÁS A JEN NA OBJEDNÁVKU.

Děkujeme za pochopení

SERVIS A GARANČNÍ PROHLÍDKY 

AUTHORKellys, ApacheCTMKTM, Spirit, Leader Fox, ale i jiná kolaelektrokola zakoupená u nás v prodejně, BEZPLATNĚ seřizujeme při první garanční prohlídce. Následný servis na kola zakoupená u nás je se slevou 20%
Elektrokola KTM servis po dobu dvou let ZDARMA!

U odpružených vidlic (zejména vzduchových), doporučujeme servis minimálně 1x ročně ! Provádíme, nebo zajišťujeme servis vidlic RST, Suntour, FOX, Rock Shox, ........
Totéž platí pro hydraulické brzdy. Je třeba si uvědomit, že každá kapalina (brzdová, minerální olej) na sebe váže vodu a vzduch. Aby Váš brzdový systém byl co nejdéle účinný, je třeba pravidelný servis - výměna kapalin, destiček, čištění, atd.
Ostatní značky - náš servis přijímá všechny typy kol na opravy nebo repase, KROMĚ KOL ZAKOUPENÝCH V SUPERMARKETECH !
Vyhrazujeme si právo servisovat jen kola zakoupená u nás.
V období od 1.4. do 1.9. je příjem oprav omezen jen a pouze na kola zakoupená u nás a mají přednost před ostatními opravami.
ELEKTROKOLA ZAKOUPENÁ V JINÝCH PRODEJNÁCH NESERVISUJEME !!!
 
 

TERMÍNY OPRAV A ZPŮSOB OBJEDNÁVKY OPRAVY

Garanční prohlídky (první servis) kol se provádí od pondělí do pátku a je také třeba se na tento servis objednávat. Kolo převzaté v dopoledních hodinách je k vyzvednutí odpoledne, kolo dopravené k nám odpoledne je připraveno k převzetí druhý den.

Prosíme, abyste se předem objednali na tel.: 482312850 
nebo
eshop@kola-cirkl.cz Děkujeme.

Opravy podle předběžného odhadu objednáváme na termín, který je u nás nejbližší volný a vyhovuje zákazníkovi. K tomuto termínu k nám zákazník kolo do prodejny dopraví a v následující dny opravu započneme. Jakmile opravu dokončíme, informujeme telefonicky zákazníka o provedené práci a o možnosti převzít si opravené kolo. Tímto způsobem je možno i v plné sezóně zajistit opravu prakticky den ze dne tak, aby člověk, používající své kolo k tréninku nebo cestě do zaměstnání, ho neměl dlouhodobě odstaveno z důvodu servisu. 

Opravené kolo je možno vyzvednout kdykoli v otevíracích hodinách naší prodejny. Od pondělí do pátku by měl být přítomen mechanik, který je schopen vysvětlit a poradit, co a jak opravit, případně provést předběžnou kalkulaci opravy.

Jsme schopni také postavit kola na zakázku dle Vašich přání.

EXPRES servis na počkání, nebo do 24 hod. - účtujeme přirážku 50-100% !!!

Elektrokola servisujeme jen ta, která prodáváme!!!

Provádíme kompletní diagnostiku a formátování VŠECH typů baterií elektrokol - Li-Ion, Li-FePo4, Pb, NiMH, NiCD. Zátěžový test akumulátoru trvá cca 3-6 hod. Poté je třeba baterii opět nabít - také 3-6 hod.

Vzhledem k tomu, že tento test trvá delší dobu je třeba se předem objednat na tel. 482 312 850, nebo na email eshop@kola-cirkl.cz


Cena jednoho testu s vytištěním všech údajů je 390,-Kč. s DPH
Pro naše zákazníky TESTY ZDARMA !

Můžete také baterii zaslat poštou, nebo přepravní službou (PPL, GEIS, DPD) na adresu Kola-Cirkl.cz, ul. ČSA , 46401 Frýdlant. K ceně 290,-Kč. bude pak připočítáno dopravné 120,-Kč.

Jsme autorizované středisko pro prodej a servis elektrokol s pohony BOSCH.

Používáme kompletní diagnostiku elektrokol s pohonem BOSCH Active a BOSCH Performance s vytištěním celého testu a nahrání nového softwaru!

Novinka - diagnostika a mapy EU i pro Bosch NYON!

Testuje se funkce displeje, baterie a pohonné jednotky - motoru Bosch.

U všech typů elektrokol, které máme v nabídce a které si budete chtít zakoupit, provádíme kompletní záruční i pozáruční servis.